KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16065249
nr 1606 5249
Yngve Berg
(1887-1963), Sverige
I fruktträdgården. Signerad. Akvarell, bildmått: 29x20 cm, yttermått inklusive ram: 46x35 cm
Yngve Berg, svensk bildkonstnär född 1887, död 1963.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 mars 2024
kl 20:52:34
18/3 20:47:34